Caddy girls

Caddy-girls je skupina profesionálních mladých ženských caddies, které slouží potřebám golfistů na golfovém hřišti. Caddy-girl (CG) se stará o vše, včetně golfového vozíku, objednávání jídla, vyhledávání míče apod. Vzhledem k tomu, že tyto služby jsou široce uznávány celosvětově a získávají na popularitě každým dnem, jsme připraveni Vám službu CG zajistit kdykoliv, dle termínu turnajů.

Caddy-girl v současné době tvoří krásné, chytré, a talentované mladé dámy v požadovaném outfitu, které jsou kontinuálně školené v rámci golfové etiky a všeobecných pravidel a jsou schopny Vám nabídnout svoje golfové zkušenosti. CG jsou schopné nejenom na greenu, ale mohou být i nápomocny jako hostesky při registraci hráčů turnaje.

Naše krásné Caddy-girls jsou okouzlujícím doplňkem k Vašemu velkému dni. Zvyšte tak svůj golfový zážitek a určitě budete překvapeni jejich profesionalitou a vzhledem.

Udělejte Váš příští golfový turnaj nezapomenutelným pro své obchodní partnery! CG Vám mile zpříjemní hru a Váš výkon bude ještě lepší. V případě, že si CG zarezervujete na určitý termín turnaje, můžete ji očekávat přesně před začátkem tee-timu.

Nabídku Caddy-girl sledujte neustále na našich webových stránkách www.topgolfopen.cz a rezervujte si nosičky bagu právě teď!

Pokud si chcete zpříjemnit svou hru, kontaktujte nás telefonním čísle +420 773 991 336 a odstartujte tak svůj příští turnaj na hřišti s trochu více zábavy! Máte-li jakékoli dotazy či připomínky k službě Caddy-girl, použijte prosím i naši kontaktní emailovou adresu adela.barcuchova@topgolfopen.cz  

+420 777 557 372 Informace o turnaji.
Telefonická registrace hráčů.
0102030405