Propozice turnaje

Topgolfopen 2018


V letošním roce čeká na hráče již VIIl. ročník série golfových turnajů – Topgolfopen Clavin Tour 2018. Turnaje jsou otevřené pro všechny hráče bez rozdílu handicapu. Tour nabídne milovníkům golfu 7 turnajů, během nichž navštíví, od konce dubna do poloviny září, pět golfových resortů po celé Moravě.

Nejlepší hráči jednotlivých turnajů si odnesou poháry a mnoho hodnotných cen na nichž se podílejí partneři tour. Každý hráč si připíše cenné body do celoročního žebříčku a v závěru čeká na celkového vítěze zahraniční golfový zájezd. Hodnotnými cenami budou oceněni i hráči na celkovém druhém a třetím místě. 


Propozice tour

Hrací systém a technická ustanovení

Kategorie: 

Na každém turnaji budou vyhlašovány výsledky v kategoriích: A - HCP 0-16 muži, B - HCP 16,1-26 muži, C - HCP  26,1 - 54 společná. Pořadatel si vyhrazuje právo změn (pro rovnoměrné zastoupení hráčů v jednotlivých kategoriích).

První tři hráči v každé kategorii obdrží poháry a věcné ceny od partnerů. Dále budou odměňováni vítězové vložených soutěží – longest drive muži a ženy za nearest to pin společný.

Odpaliště:


Hráči do HCP 12 hrají ze žlutých (ženy červených) odpališť
Hráči s HCP vyšším než 12 ze žlutých (ženy červených) odpališť

Vždy před turnajem se ujistěte z jaké barvy odpaliště turnaj hrajete. Budete-li přistiženi, že hrajete z jiného odpaliště než je dáno v propozicích turnaje, budete diskvalifikováni.

Zaměřovací systém:

 

Zaměřovací systémy je povoleno používat.

Golf Cars:


Buggy jsou povolena pouze hráčům, kteří předloží lékařskou zprávu.
Hráči si buggy hradí sami.

Vyhlašování výsledků kategorií:


Pokud hráč, který se umístil na stupni vítězů, není přítomen slavnostního předání cen, automaticky o výhru přichází.
Není možno jmenovat ani zástupce, který by cenu převzal.

Vyhlašování výsledků vložených soutěží soutěže:


Pokud hráč, který se umístil na stupni vítězů, není přítomen slavnostního předání cen, automaticky o výhru přichází a výhra se postupuje hráči, který se umístil v pořadí hned za ním.
Není možno jmenovat ani zástupce, který by cenu převzal.

Přihlášení do turnaje probíhá přes stránky ČGF (přímý link najdete na stránkách jednotlivých turnajů v kalendáři) nebo na stránkách topgolfopen.

Stravování:

Hráč v ceně startovného získává občerstvení do turnaje a obědové menu po turnaji. .

Za Topgolfopen s.r.o. Franke Rolf
 

+420 777 557 372 Informace o turnaji.
Telefonická registrace hráčů.
0102030405