Průběžné výsledky TGO 2017

HCP 0-16

Kategorie 0 -16 Ostravice Olomouc Slavkov Čeladná Šilheřovice Kravaře 1. nejnižší 2. nejnižší 3.nejnižší Kvalifikace Čeladná finále CELKEM
1 Langr Marek 71 100 71 76 74 100 71 71 74 216 100 316
2 Pavelec Petr 78 74 74 74 70 78 70 74 74 218 100 318
3 Širmer Jan 76 68 77 100 100 100 68 76 77 221 100 321
4 Balga Miloš 86 79 78 74 72 78 72 74 78 224 100 324
5 Mušálek Jan 100 71 100 78 100 77 71 77 78 226 100 326
6 Klement Jiří 86 75 76 100 76 86 75 76 76 227 100 327
7 Taškov Georgi 87 79 78 100 77 72 72 77 78 227 100 327
8 Mišinský Tomáš 80 100 89 71 78 100 71 78 80 229 100 329
9 Gazdík Antonín 85 72 100 80 78 100 72 78 80 230 100 330
10 Kesidis Tanasis 74 81 100 100 78 100 74 78 81 233 100 333
11 Hruška Petr 100 100 100 74 75 85 74 75 85 234 100 334
12 Baják Miroslav 77 100 100 79 79 100 77 79 79 235 100 335
13 Pater Martin 77 100 100 80 78 100 77 78 80 235 100 335
14 Matěj Vladimír 100 83 100 100 71 84 71 83 84 238 100 338
15 Harazim Lubomír 100 70 100 100 76 100 70 76 100 246 100 346
16 Krupa Ondřej 76 100 100 100 70 100 70 76 100 246 100 346
17 Kula Jiří 76 100 100 100 70 100 70 76 100 246 100 346
18 Dolník Božetěch 87 100 80 100 80 100 80 80 87 247 100 347
19 Moravec David 78 100 100 100 70 100 70 78 100 248 100 348
20 Milata Tomáš 71 100 100 100 100 78 71 78 100 249 100 349
21 Hradecký Zdeněk 82 100 89 80 100 100 80 82 89 251 100 351
22 Bugday Dogan 100 100 100 100 80 72 72 80 100 252 100 352
23 Ustyanovič Viktor 75 100 100 78 100 100 75 78 100 253 100 353
24 Kraina Lumír 78 100 100 75 100 100 75 78 100 253 100 353
25 Rodovský Roman 78 100 100 77 100 100 77 78 100 255 100 355
26 Šimek Jaroslav 100 74 81 100 100 100 74 81 100 255 100 355
27 Gistl Dušan 100 74 100 100 83 100 74 83 100 257 100 357
28 Kollár Pavel 100 100 100 87 70 100 70 87 100 257 100 357
29 Bědroň Jiří 82 100 100 100 100 75 75 82 100 257 100 357
30 Mikulík Radim 76 100 100 83 100 100 76 83 100 259 100 359
31 Langer Drahoslav 100 80 100 79 100 100 79 80 100 259 100 359
32 Matějný Jan 100 100 100 100 81 78 78 81 100 259 100 359
33 Ruszó Marek 100 81 100 84 100 100 81 84 100 265 100 365
34 Šnobl Ondřej 100 66 100 100 100 100 66 100 100 266 100 366
35 Kučatý Adam 100 100 100 100 69 100 69 100 100 269 100 369
36 Doležal Ondřej 100 100 100 100 70 100 70 100 100 270 100 370
37 Kratochvíl Tomáš 100 100 71 100 100 100 71 100 100 271 100 371
38 Pittermann Vojtěch 100 100 100 71 100 100 71 100 100 271 100 371
39 Adamová Monika 100 100 100 100 71 100 71 100 100 271 100 371
40 Lindner Hynek 100 72 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
41 Halouska Ladislav 100 72 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
42 Mikulášek Jaroslav 100 74 100 100 100 100 74 100 100 274 100 374
43 Merta Miloš 100 100 74 100 100 100 74 100 100 274 100 374
44 Procházka Jan 100 100 74 100 100 100 74 100 100 274 100 374
45 Andrýsek Pavel 100 100 91 83 100 100 83 91 100 274 100 374
46 Halfar Milan 100 100 100 74 100 100 74 100 100 274 100 374
47 Rakowski Jan 100 100 100 100 74 100 74 100 100 274 100 374
48 Sokolovkský Viktor 100 100 100 100 74 100 74 100 100 274 100 374
49 Mroček Petr 100 100 100 100 74 100 74 100 100 274 100 374
50 Bissell Andrew 100 100 100 100 100 74 74 100 100 274 100 374
51 Šnobl Radek 100 75 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
52 Klásek Jiří 100 75 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
53 Schertler David 100 75 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
54 Lachmann Martin 100 75 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
55 Rabel Ivo 100 100 100 100 100 75 75 100 100 275 100 375
56 Dadej Ladislav 100 100 100 100 100 75 75 100 100 275 100 375
57 Hustin Jean-Marie 100 100 100 100 100 75 75 100 100 275 100 375
58 Jícha Karel 100 76 100 100 100 100 76 100 100 276 100 376
59 Manďák Dalibor 100 100 76 100 100 100 76 100 100 276 100 376
60 Tejkl Richard 100 100 76 100 100 100 76 100 100 276 100 376
61 Seiler Jiří 100 100 100 100 76 100 76 100 100 276 100 376
62 Tomíček Daniel 100 100 100 100 76 100 76 100 100 276 100 376
63 Malíková Tereza 100 100 100 100 76 100 76 100 100 276 100 376
64 Kohout Pavel 100 100 100 100 100 76 76 100 100 276 100 376
65 Paťava Jiří 100 100 100 100 100 76 76 100 100 276 100 376
66 Koutný Pavel 77 100 100 100 100 100 77 100 100 277 100 377
67 Čapčuch Josef 100 77 100 100 100 100 77 100 100 277 100 377
68 Látal Jiří 100 77 100 100 100 100 77 100 100 277 100 377
69 Pecák Roman 100 100 77 100 100 100 77 100 100 277 100 377
70 Machanec David 100 100 100 100 77 100 77 100 100 277 100 377
71 Rais Vojtěch 100 100 100 100 77 100 77 100 100 277 100 377
72 Palyza Lumír 100 100 100 100 77 100 77 100 100 277 100 377
73 Klímek Pavel 100 100 100 100 100 77 77 100 100 277 100 377
74 Vons Tomáš 100 100 100 100 100 77 77 100 100 277 100 377
75 Vidlář Miloš 100 100 100 100 100 77 77 100 100 277 100 377
76 Děcký Radim 100 100 100 100 100 78 78 100 100 278 100 378
77 Stigler Jan 79 100 100 100 100 100 79 100 100 279 100 379
78 Hlista Petr 100 100 100 79 100 100 79 100 100 279 100 379
79 Tureček Michal 100 100 100 79 100 100 79 100 100 279 100 379
80 Zajíček Juraj 100 100 100 100 79 100 79 100 100 279 100 379
81 Chudo Radim 80 100 100 100 100 100 80 100 100 280 100 380
82 Bědroň Marek 80 100 100 100 100 100 80 100 100 280 100 380
83 Přikryl Jiří 100 80 100 100 100 100 80 100 100 280 100 380
84 Miklík Dušan 100 100 80 100 100 100 80 100 100 280 100 380
85 Janík Josef 100 100 100 100 80 100 80 100 100 280 100 380
86 Sekot René 100 100 100 100 100 80 80 100 100 280 100 380
87 Bičišťová Aneta 100 100 100 100 100 80 80 100 100 280 100 380
88 Opluštil Hynek 81 100 100 100 100 100 81 100 100 281 100 381
89 Křístek David 100 81 100 100 100 100 81 100 100 281 100 381
90 Vybíhal Ondřej 100 100 81 100 100 100 81 100 100 281 100 381
91 Vlček Vladimír 100 100 100 100 81 100 81 100 100 281 100 381
92 Skokan Marek 100 100 100 100 100 81 81 100 100 281 100 381
93 Řehák Jan 100 100 100 100 100 81 81 100 100 281 100 381
94 Machula Pavel 82 100 100 100 100 100 82 100 100 282 100 382
95 Bárta David 100 82 100 100 100 100 82 100 100 282 100 382
96 Dudzik Bohuslav 100 82 100 100 100 100 82 100 100 282 100 382
97 Walach Petr 100 100 100 82 100 100 82 100 100 282 100 382
98 Krátký Tomáš 100 100 100 100 100 82 82 100 100 282 100 382
99 Dvořáček Radek 100 100 100 100 83 100 83 100 100 283 100 383
100 Pracný Pavel 100 100 100 100 100 84 84 100 100 284 100 384
101 Volná Danuše 100 100 85 100 100 100 85 100 100 285 100 385
102 Voznica Daniel 100 100 100 85 100 100 85 100 100 285 100 385
103 Delong Miroslav 100 100 100 100 85 100 85 100 100 285 100 385
104 Vostatek Jan 86 100 100 100 100 100 86 100 100 286 100 386
105 Popek Jaromír 100 86 100 100 100 100 86 100 100 286 100 386
106 Valigura Martin 100 100 100 86 100 100 86 100 100 286 100 386
107 Gistl Dušan 87 100 100 100 100 100 87 100 100 287 100 387
108 Fitzgerald Jason 100 100 100 100 100 87 87 100 100 287 100 387
109 Nášel Richard 100 100 100 100 100 87 87 100 100 287 100 387
110 Máslo Miroslav 100 100 100 100 100 87 87 100 100 287 100 387
111 Pitrman Ivo 88 100 100 100 100 100 88 100 100 288 100 388
112 Plachký Luděk 100 100 100 88 100 100 88 100 100 288 100 388
113 Neuwirth Ivo 100 100 100 100 88 100 88 100 100 288 100 388
114 Capka Jan 100 89 100 100 100 100 89 100 100 289 100 389
115 Mišinský Tomáš 100 100 89 100 100 100 89 100 100 289 100 389
116 Komínek Pavel 100 90 100 100 100 100 90 100 100 290 100 390
117 Kostka Pavel 100 100 100 100 100 84 100 100 100 300 100 400

HCP 16,1 - 26

Kategorie 16,1 - 26 Ostravice Olomouc Slavkov Čeladná Šilheřovice Kravaře 1. nejvyšší 2. nejvyšší 3.nejvyšší součet kvalifikace Čeladná finále celkem
1 Nikodým Lukáš 0 39 36 0 30 43 43 39 36 118 0 118
2 Kalík Josef 29 37 40 36 35 0 40 37 36 113 0 113
3 Balnar Miroslav 34 29 0 35 35 38 38 35 35 108 0 108
4 Hošťálek Lukáš 0 0 0 34 36 36 36 36 34 106 0 106
5 Krejčí Kamila 24 30 34 36 0 33 36 34 33 103 0 103
6 Krejčí Tomáš 42 31 24 23 0 30 42 31 30 103 0 103
7 Riedich David 29 0 0 0 38 36 38 36 29 103 0 103
8 Badin Jiří 0 0 38 31 32 0 38 32 31 101 0 101
9 Koubek Libor 28 0 0 35 30 29 35 30 29 94 0 94
10 Šrámek Ivo 20 28 0 29 0 32 32 29 28 89 0 89
11 Foniok Tomáš 0 0 24 29 0 34 34 29 24 87 0 87
12 Gazdík Jan 30 0 0 31 25 0 31 30 25 86 0 86
13 Pavelcová Věra 0 21 25 21 27 32 32 27 25 84 0 84
14 Kelner Roman 39 0 0 33 0 0 39 33 0 72 0 72
15 Klíšť Josef 0 18 0 26 23 0 26 23 18 67 0 67
16 Holčák Petr 32 0 0 0 0 33 33 32 0 65 0 65
17 Crla Tomáš 18 17 0 0 27 0 27 18 17 62 0 62
18 Gomola Marek 0 28 33 0 0 0 33 28 0 61 0 61
19 Malík Ondřej 0 0 0 0 31 30 31 30 0 61 0 61
20 Vařeka Jaroslav 0 0 33 27 0 0 33 27 0 60 0 60
21 Mariánek Michal 26 0 0 0 34 0 34 26 0 60 0 60
22 Fitzgerald Jason 30 0 0 29 0 0 30 29 0 59 0 59
23 Sotolář Roman 0 0 24 0 0 34 34 24 0 58 0 58
24 Zdvihalová Alena 0 28 0 0 29 0 29 28 0 57 0 57
25 Kubík Marek 0 0 0 0 28 28 28 28 0 56 0 56
26 Lalík Jiří 0 0 0 26 26 0 26 26 0 52 0 52
27 Průdek Ivo 0 23 0 28 0 0 28 23 0 51 0 51
28 Štěpánek Vladimír 0 14 31 0 0 0 31 14 0 45 0 45
29 Burek Andrzej 0 0 0 44 0 0 44 0 0 44 0 44
30 Červenka Luděk 39 0 0 0 0 0 39 0 0 39 0 39
31 Pecáková Martina 0 0 39 0 0 0 39 0 0 39 0 39
32 Pospíšil Tomáš 0 0 0 39 0 0 39 0 0 39 0 39
33 Korner Dieter 0 0 0 38 0 0 38 0 0 38 0 38
34 Bílý František 0 0 0 0 0 38 38 0 0 38 0 38
35 Dadej Ladislav 37 0 0 0 0 0 37 0 0 37 0 37
36 Koděra Pavel 0 0 0 0 37 0 37 0 0 37 0 37
37 Grega Libor 0 0 0 36 0 0 36 0 0 36 0 36
38 Kovář Jan 0 0 0 0 36 0 36 0 0 36 0 36
39 Tvrdý Jindřich 0 0 0 0 36 0 36 0 0 36 0 36
40 Kopecká Karla 0 0 0 0 35 0 35 0 0 35 0 35
41 Taladna Aleš 0 0 0 0 35 0 35 0 0 35 0 35
42 Špalek Jaroslav 0 0 0 0 0 35 35 0 0 35 0 35
43 Plachta Aleš 34 0 0 0 0 0 34 0 0 34 0 34
44 Sýkora Robert 0 0 0 34 0 0 34 0 0 34 0 34
45 Mucha Lubomír 0 0 0 0 0 34 34 0 0 34 0 34
46 Pfleger Josef 0 0 0 0 0 34 34 0 0 34 0 34
47 Daniš Jan 0 0 0 0 0 34 34 0 0 34 0 34
48 Navrátil Libor 0 0 0 33 0 0 33 0 0 33 0 33
49 Chovanec Tomáš 0 0 0 0 0 33 33 0 0 33 0 33
50 Páral Miroslav 0 0 0 0 0 33 33 0 0 33 0 33
51 Vokoun Lukáš 0 0 0 32 0 0 32 0 0 32 0 32
52 Glas Radovan 0 0 0 0 32 0 32 0 0 32 0 32
53 Dráber Radovan 0 0 0 0 0 32 32 0 0 32 0 32
54 Osmančík Aleš 0 0 0 0 0 32 32 0 0 32 0 32
55 Klíšť Petr 31 0 0 0 0 0 31 0 0 31 0 31
56 Adamec Petr 0 0 0 31 0 0 31 0 0 31 0 31
57 Čogala Marek 0 0 0 31 0 0 31 0 0 31 0 31
58 Blažek Martin 0 0 0 0 31 0 31 0 0 31 0 31
59 Polak Miroslav 0 0 0 0 31 0 31 0 0 31 0 31
60 Polášek Radim 0 0 0 0 31 0 31 0 0 31 0 31
61 Bojko Jiří 0 0 0 0 31 0 31 0 0 31 0 31
62 Holouš Zdeněk 0 0 0 0 0 31 31 0 0 31 0 31
63 Tuč Jan 0 0 0 0 0 31 31 0 0 31 0 31
64 Hergott Stanislav 0 30 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
65 Harazimová Eva 0 30 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
66 Macháčková Jitka 0 30 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
67 Kotrla Dušan 0 0 0 30 0 0 30 0 0 30 0 30
68 Janíková Alena 0 0 0 0 30 0 30 0 0 30 0 30
69 Matoušek Stáňa 0 0 0 0 0 30 30 0 0 30 0 30
70 Wiedermann František 0 29 0 0 0 0 29 0 0 29 0 29
71 Bandžuch Lubomír 0 29 0 0 0 0 29 0 0 29 0 29
72 Vyhoda Robert 0 0 29 0 0 0 29 0 0 29 0 29
73 Pustějovský Vít 0 0 29 0 0 0 29 0 0 29 0 29
74 Hlista Petr 0 0 0 29 0 0 29 0 0 29 0 29
75 Plucar Luboš 0 0 0 0 29 0 29 0 0 29 0 29
76 Pavlík Zdeněk 0 0 0 0 0 29 29 0 0 29 0 29
77 Machula Pavel 0 0 0 0 0 29 29 0 0 29 0 29
78 Václavík Patrik 0 0 0 0 0 29 29 0 0 29 0 29
79 Bystroň Michal 28 0 0 0 0 0 28 0 0 28 0 28
80 Šimeček David 0 28 0 0 0 0 28 0 0 28 0 28
81 Řičánek Vladimír 0 0 28 0 0 0 28 0 0 28 0 28
82 Štěpánek Radim 0 0 28 0 0 0 28 0 0 28 0 28
83 Vons Tomáš 0 0 0 28 0 0 28 0 0 28 0 28
84 Malatinský Milan 0 0 0 0 28 0 28 0 0 28 0 28
85 Klíšťová Anna 0 0 0 0 28 0 28 0 0 28 0 28
86 Vilím Ivo 0 0 0 0 28 0 28 0 0 28 0 28
87 Markulček Demeter 0 0 0 27 0 0 27 0 0 27 0 27
88 Smrček Petr 0 0 0 0 27 0 27 0 0 27 0 27
89 Kalandra Radim 0 0 0 0 27 0 27 0 0 27 0 27
90 Němec Vlastimil 0 0 0 26 0 0 26 0 0 26 0 26
91 Osička Stanislav 0 0 0 0 26 0 26 0 0 26 0 26
92 Kubiesa Petr 25 0 0 0 0 0 25 0 0 25 0 25
93 Macháček Jiří 0 25 0 0 0 0 25 0 0 25 0 25
94 Bodlák Adam 0 0 0 0 0 25 25 0 0 25 0 25
95 Kiša David 24 0 0 0 0 0 24 0 0 24 0 24
96 Darmovzal Ladislav 0 0 24 0 0 0 24 0 0 24 0 24
97 Baier Richard 0 0 24 0 0 0 24 0 0 24 0 24
98 Bojková Sylva 0 0 0 0 24 0 24 0 0 24 0 24
99 Němec Petr 0 23 0 0 0 0 23 0 0 23 0 23
100 Skopálek Josef 0 0 0 0 23 0 23 0 0 23 0 23
101 Nevrtal Pavel 0 0 20 0 0 0 20 0 0 20 0 20
102 Bezděk Petr 0 19 0 0 0 0 19 0 0 19 0 19

HCP 26,1 - 36

Kategorie 26,1 - 36 Ostravice Olomouc Slavkov Čeladná Šilheřovice Kravaře 1. nejvyšší 2. nejvyšší 3.nejvyšší součet kvalifikace Čeladná finále celkem
1 Šuhájek Michal 0 38 0 0 36 43 43 38 36 117 0 117
2 Polakovič Jiří 36 42 34 25 0 28 42 36 34 112 0 112
3 Bajgar Vojtěch 0 26 31 0 0 37 37 31 26 94 0 94
4 Šrámek Martin 23 0 0 0 23 36 36 23 23 82 0 82
5 Čichoň Josef 27 20 0 29 0 18 29 27 20 76 0 76
6 Lhota Vojtěch 0 0 22 28 0 25 28 25 22 75 0 75
7 Andrisová Michaela 0 22 0 19 24 0 24 22 19 65 0 65
8 Krča Viktor 15 0 0 26 18 0 26 18 15 59 0 59
9 Veselý Ondřej 0 0 0 0 25 34 34 25 0 59 0 59
10 Palmi David 0 0 0 29 28 0 29 28 0 57 0 57
11 Stodola Zdeněk 27 0 0 0 0 26 27 26 0 53 0 53
12 Daniš Jan 0 0 0 49 0 0 49 0 0 49 0 49
13 Hanusová Bohdana 0 31 0 0 15 0 31 15 0 46 0 46
14 Fiala Luděk 0 0 0 40 0 0 40 0 0 40 0 40
15 Valentová Hana 0 39 0 0 0 0 39 0 0 39 0 39
16 Nutil Karel 0 0 0 0 39 0 39 0 0 39 0 39
17 Stanisavljevič Jitka 0 0 0 0 38 0 38 0 0 38 0 38
18 Brydna Václav 0 37 0 0 0 0 37 0 0 37 0 37
19 Procházková Monika 0 0 37 0 0 0 37 0 0 37 0 37
20 Červeň Jiří 0 0 0 0 37 0 37 0 0 37 0 37
21 Ryška Věroslav 0 0 0 0 37 0 37 0 0 37 0 37
22 Delongová Renáta 0 0 0 0 37 0 37 0 0 37 0 37
23 Malík Tomáš 0 0 0 0 37 0 37 0 0 37 0 37
24 Pumprla Marek 0 36 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
25 Talandová Magdaléna 0 0 0 0 36 0 36 0 0 36 0 36
26 Pardubický Jiří 35 0 0 0 0 0 35 0 0 35 0 35
27 Tomáš David 0 35 0 0 0 0 35 0 0 35 0 35
28 Květoň Ivo 0 0 0 0 35 0 35 0 0 35 0 35
29 Šenkypl Petr 0 34 0 0 0 0 34 0 0 34 0 34
30 Kura Aleš 0 0 0 34 0 0 34 0 0 34 0 34
31 Laníková Miroslava 0 0 0 34 0 0 34 0 0 34 0 34
32 Mališová Miroslava 0 0 0 33 0 0 33 0 0 33 0 33
33 Lexa Pavel 0 0 0 0 0 33 33 0 0 33 0 33
34 Vaďurová Renáta 32 0 0 0 0 0 32 0 0 32 0 32
35 Buš Vladimír 0 0 0 32 0 0 32 0 0 32 0 32
36 Janečková Karla 0 0 0 29 0 0 29 0 0 29 0 29
37 Hlavica Jaroslav 28 0 0 0 0 0 28 0 0 28 0 28
38 Žampach Radoslav 0 0 17 11 0 0 17 11 0 28 0 28
39 Gráf Jiří 0 0 0 27 0 0 27 0 0 27 0 27
40 Fizek Petr 26 0 0 0 0 0 26 0 0 26 0 26
41 Piňos Roman 0 26 0 0 0 0 26 0 0 26 0 26
42 Machů Milan 0 0 0 26 0 0 26 0 0 26 0 26
43 Blechovský Martin 24 0 0 0 0 0 24 0 0 24 0 24
44 Podstawka Tadeáš 0 0 0 24 0 0 24 0 0 24 0 24
45 Šlahor Peter 0 0 0 23 0 0 23 0 0 23 0 23
46 Boháč Jiří 0 0 0 23 0 0 23 0 0 23 0 23
47 Raba Daniel 0 0 0 0 0 22 22 0 0 22 0 22
48 Odermatt Tomáš 0 20 0 0 0 0 20 0 0 20 0 20
49 Fencl Jakub 0 18 0 0 0 0 18 0 0 18 0 18
50 Fischer Tomáš 0 16 0 0 0 0 16 0 0 16 0 16
51 Hartová Petra 0 14 0 0 0 0 14 0 0 14 0 14
52 Klobása Jakub 0 0 0 0 8 0 8 0 0 8 0 8
53 Maťo Michal 0 0 0 0 7 0 7 0 0 7 0 7
54 Langer Oscar 0 0 0 6 0 0 6 0 0 6 0 6
55 Býčková Kateřina 2 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 2
+420 777 557 372 Informace o turnaji.
Telefonická registrace hráčů.
0102030405