Průběžné výsledky TGO 2018

HCP 0-16

Kategorie 0 -16 Čeladná Šilheřovice Kravaře Ostravice Ropice 1. nejnižší 2. nejnižší 3.nejnižší Kvalifikace Čeladná finále CELKEM
1 Taškov Georgi 72 70 74 100 100 70 72 74 216 76 292
2 Pavelec Petr 73 72 72 72 100 72 72 72 216 78 294
3 Harazim Lubomír 79 100 78 68 80 68 78 79 225 72 297
4 Bugday Dogan 100 76 78 78 69 69 76 78 223 80 303
5 Matějný Jan 68 75 75 100 87 68 75 75 218 86 304
6 Gazdík Antonín 79 79 68 81 72 68 72 79 219 100 319
7 Voznica Daniel 100 86 73 84 100 73 84 86 243 82 325
8 Málek Petr 76 71 81 93 84 71 76 81 228 100 328
9 Pater Martin 76 100 100 100 72 72 76 100 248 80 328
10 Palyza Lumír 82 70 100 100 100 70 82 100 252 79 331
11 Mikl Michal st. 84 100 73 81 78 73 78 81 232 100 332
12 Bědroň Marek 84 100 71 100 100 71 84 100 255 77 332
13 Manďák Dalibor 100 100 76 85 100 76 85 100 261 71 332
14 Hruška Petr 79 100 100 75 79 75 79 79 233 100 333
15 Čmiel René 75 100 100 100 71 71 75 100 246 89 335
16 Langr Marek 79 79 78 100 100 78 79 79 236 100 336
17 Gazdík Jan 74 76 100 100 88 74 76 88 238 100 338
18 Hovanec Matúš 83 100 78 100 78 78 78 83 239 100 339
19 Kostka Pavel 68 83 89 90 100 68 83 89 240 100 340
20 Dolník Božetěch 78 100 100 85 78 78 78 85 241 100 341
21 Andrýsek Pavel 100 100 100 73 73 73 73 100 246 100 346
22 Malíková Tereza 100 75 100 100 100 75 100 100 275 73 348
23 Širmer Jan 78 100 100 87 100 78 87 100 265 86 351
24 Milata Tomáš 100 100 78 100 74 74 78 100 252 100 352
25 Matěj Vladimír 97 100 75 81 100 75 81 97 253 100 353
26 Mroček Petr 76 100 100 77 100 76 77 100 253 100 353
27 Vons Tomáš 71 100 100 100 85 71 85 100 256 100 356
28 Kostka Pavel ml. 100 70 87 100 100 70 87 100 257 100 357
29 Mušálek Jan 100 100 83 100 100 83 100 100 283 76 359
30 Šimek Jaroslav 100 100 87 76 100 76 87 100 263 100 363
31 Plachký Luděk 87 100 82 100 100 82 87 100 269 100 369
32 Čellár Milan 100 100 69 100 100 69 100 100 269 100 369
29 Pivoda Roman 70 100 100 100 100 70 100 100 270 100 370
30 Valigura Martin 100 70 100 100 100 70 100 100 270 100 370
31 Tureček Michal 100 100 100 100 100 100 100 100 300 71 371
32 Hradecký Zdeněk 72 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
33 Vrubel Libor 72 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
34 Nesládek Matěj 100 72 100 100 100 72 100 100 272 100 372
35 Kaloč Aleš 100 72 100 100 100 72 100 100 272 100 372
37 Borunský Adam 100 100 73 100 100 73 100 100 273 100 373
38 Glos Miroslav 100 100 73 100 100 73 100 100 273 100 373
39 Hrubeš Jan 100 100 100 100 100 100 100 100 300 73 373
40 Vlk Radek 74 100 100 100 100 74 100 100 274 100 374
41 Havrlant René 74 100 100 100 100 74 100 100 274 100 374
42 Glombica Jan 100 74 100 100 100 74 100 100 274 100 374
43 Mocek Jan 100 74 100 100 100 74 100 100 274 100 374
44 Glas Radovan 100 74 100 100 100 74 100 100 274 100 374
45 Šumník Radim 100 100 74 100 100 74 100 100 274 100 374
46 Nášel Richard 100 100 74 100 100 74 100 100 274 100 374
47 Sokol Petr 75 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
48 Ustyanovič Viktor 75 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
49 Klimek Petr 75 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
50 Maniatis Christos 100 75 100 100 100 75 100 100 275 100 375
51 Klement Jiří 100 100 100 75 100 75 100 100 275 100 375
52 Delong Miroslav 100 100 100 76 100 76 100 100 276 100 376
53 Ruszó Marek 100 100 100 76 100 76 100 100 276 100 376
54 Kuchár Štefan 100 100 90 100 86 86 90 100 276 100 376
55 Vymětal Martin 100 100 100 100 100 100 100 100 300 76 376
56 Bědroň Jiří 77 100 100 100 100 77 100 100 277 100 377
57 Klimek Pavel 77 100 100 100 100 77 100 100 277 100 377
58 Vlček Vladimír 100 77 100 100 100 77 100 100 277 100 377
59 Pavelková Ema 100 100 77 100 100 77 100 100 277 100 377
60 Šubert Lubomír 78 100 100 100 100 78 100 100 278 100 378
61 Laimar Jan 100 78 100 100 100 78 100 100 278 100 378
62 Rakowski Jan 100 78 100 100 100 78 100 100 278 100 378
63 Bissell Andrew 100 100 78 100 100 78 100 100 278 100 378
64 Chung In Jae 100 100 100 100 78 78 100 100 278 100 378
65 Turoň Eduard 100 100 100 100 78 78 100 100 278 100 378
66 Curzydlová Dana 100 100 100 100 78 78 100 100 278 100 378
67 Komínek Pavel 79 100 100 100 100 79 100 100 279 100 379
68 Šumník Martin 100 100 79 100 100 79 100 100 279 100 379
69 Baják Miroslav 80 100 100 100 100 80 100 100 280 100 380
70 Sysala Břetislav 100 80 100 100 100 80 100 100 280 100 380
71 Adamčíková Kateřina 100 100 100 100 100 100 100 100 300 80 380
72 Machourek Zdeněk 81 100 100 100 100 81 100 100 281 100 381
73 Klímek Pavel 100 100 81 100 100 81 100 100 281 100 381
74 Březina Petr 100 100 81 100 100 81 100 100 281 100 381
75 SZÜCS Martin 100 100 100 100 100 100 100 100 300 81 381
76 Malík Ondřej 100 100 100 100 100 100 100 100 300 81 381
77 Krybus Bedřich 82 100 100 100 100 82 100 100 282 100 382
78 Orlík Roman 100 82 100 100 100 82 100 100 282 100 382
79 Čuba Ondřej 100 100 100 82 100 82 100 100 282 100 382
80 Záleský Miloslav 100 100 100 100 82 82 100 100 282 100 382
81 Blahuta Vladimír 83 100 100 100 100 83 100 100 283 100 383
82 Liasovský Ivan 100 83 100 100 100 83 100 100 283 100 383
83 Klíšť Petr 100 100 100 83 100 83 100 100 283 100 383
84 Radina Petr 100 100 100 100 83 83 100 100 283 100 383
85 Pittermann Vojtěch 100 84 100 100 100 84 100 100 284 100 384
86 Nammura Ratib 100 100 100 85 100 85 100 100 285 100 385
87 Kupková Lucie 86 100 100 100 100 86 100 100 286 100 386
88 Dvořáček Pavel 87 100 100 100 100 87 100 100 287 100 387
89 Buchta Vít 100 100 100 100 100 100 100 100 300 87 387
90 Pechanec Václav 89 100 100 100 100 89 100 100 289 100 389
91 Jandík Jaroslav 89 100 100 100 100 89 100 100 289 100 389
92 Voráč Roman 89 100 100 100 100 89 100 100 289 100 389
93 Pitrman Ivo 89 100 100 100 100 89 100 100 289 100 389
97 Dvořák Ivo 100 100 100 100 100 100 100 100 300 89 389
98 Neuwirth Ivo 100 100 100 100 100 100 100 100 300 100 400

HCP 16,1 - 26

Kategorie 16,1 - 26 Čeladná Šilheřovice Kravaře Ostravice Ropice 1. nejvyšší 2. nejvyšší 3.nejvyšší součet kvalifikace Čeladná finále celkem
1 Černý Josef 0 31 29 36 29 36 31 29 96 40 136
2 Ježo Lubomír 36 38 0 0 31 38 36 31 105 26 131
3 Balnar Miroslav 28 0 31 31 31 31 31 31 93 32 125
4 Holčák Petr 31 27 34 30 25 34 31 30 95 29 124
5 Nikodým Lukáš 36 32 25 16 31 36 32 31 99 17 116
6 Polakovič Jiří 20 0 21 28 28 28 28 21 77 35 112
7 Pavelcová Věra 26 27 29 33 26 33 29 27 89 20 109
8 Němec Vlastimil 34 0 0 35 32 35 34 32 101 0 101
9 Krejčí Kamila 0 42 31 0 0 42 31 0 73 28 101
10 Crla Tomáš 0 44 26 0 0 44 26 0 70 31 101
11 Malínek Kamil 0 33 33 27 28 33 33 28 94 0 94
12 Čermák Juraj 30 0 0 0 31 31 30 0 61 23 84
13 Mariánek Michal 22 0 32 0 26 32 26 22 80 0 80
14 Klíšť Josef 27 0 0 25 0 27 25 0 52 25 77
15 Demel Marek 40 0 0 36 0 40 36 0 76 0 76
16 Kučera Jaroslav 35 0 0 37 0 37 35 0 72 0 72
17 Krejčí Tomáš 0 23 21 0 0 23 21 0 44 28 72
18 Soukup Pavel 35 0 0 0 33 35 33 0 68 0 68
19 Bortl Tomáš 0 37 28 0 0 37 28 0 65 0 65
20 Šrámek Ivo 27 0 37 0 0 37 27 0 64 0 64
21 Honzek Karel 31 0 31 0 0 31 31 0 62 0 62
22 Adamec Petr 36 0 0 0 0 36 0 0 36 26 62
23 Harazimová Eva 0 0 32 0 27 32 27 0 59 0 59
24 Riedich David 34 0 0 0 0 34 0 0 34 25 59
25 Machula Pavel 36 0 22 0 0 36 22 0 58 0 58
26 Schneider Marek 0 0 35 21 0 35 21 0 56 0 56
27 Kostka Filip 0 33 0 23 0 33 23 0 56 0 56
28 Ptašek Petr 28 0 0 25 0 28 25 0 53 0 53
29 Dolba Radovan 0 0 24 27 0 27 24 0 51 0 51
30 Hošťálek Lukáš 0 0 0 26 24 26 24 0 50 0 50
31 Elšík Daniel 46 0 0 0 0 46 0 0 46 0 46
32 Stančík Miroslav 0 0 43 0 0 43 0 0 43 0 43
33 Gogolka Jaromír 0 0 41 0 0 41 0 0 41 0 41
34 Čermáková Mária 0 0 0 0 25 25 0 0 25 16 41
35 Vávrová Michaela 0 40 0 0 0 40 0 0 40 0 40
36 Grubr Ladislav 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 40
37 Hoch Květoslav 0 38 0 0 0 38 0 0 38 0 38
38 Šilhár Josef 0 0 0 0 38 38 0 0 38 0 38
39 Sokol Robin 37 0 0 0 0 37 0 0 37 0 37
40 Terzl Václav 0 0 37 0 0 37 0 0 37 0 37
41 Bubík Vladislav 0 0 0 0 0 0 0 0 0 37 37
42 Hradil Petr 36 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
43 Velikovský Roman 36 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
44 Bakalík Kamil 36 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
45 Žmolík Dušan 0 0 36 0 0 36 0 0 36 0 36
46 Foniok Tomáš 35 0 0 0 0 35 0 0 35 0 35
47 Nowak Mirek 0 34 0 0 0 34 0 0 34 0 34
48 Klíšť Petr 0 0 34 0 0 34 0 0 34 0 34
49 Šidák Vítězslav 0 0 34 0 0 34 0 0 34 0 34
50 Mikula Radek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 34 34
51 Bodlák Adam 0 0 33 0 0 33 0 0 33 0 33
52 Grubr Martin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 33 33
53 Hahn Karel 0 0 32 0 0 32 0 0 32 0 32
54 Kuš Radim 0 0 32 0 0 32 0 0 32 0 32
55 Škrobánek Radek 0 0 0 0 32 32 0 0 32 0 32
56 Marosz Buryan Katarzyna 0 0 0 0 32 32 0 0 32 0 32
57 Kucharová Emilia 0 0 0 0 32 32 0 0 32 0 32
58 Cesar Ivo 0 31 0 0 0 31 0 0 31 0 31
59 Šidáková Pavla 0 0 31 0 0 31 0 0 31 0 31
60 Borek Adam 0 0 31 0 0 31 0 0 31 0 31
61 Kumžák Pavel 0 0 0 31 0 31 0 0 31 0 31
62 Čogala Marek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 31 31
63 Markulček Demeter 0 0 0 0 0 0 0 0 0 31 31
64 Daniš Jan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 31 31
65 Pittermann Tomáš 0 30 0 0 0 30 0 0 30 0 30
66 Čech Jiří 0 30 0 0 0 30 0 0 30 0 30
67 Malík Ondřej 0 30 0 0 0 30 0 0 30 0 30
68 Pavelek Luděk 0 0 30 0 0 30 0 0 30 0 30
69 Langer Drahoslav 29 0 0 0 0 29 0 0 29 0 29
70 Lalík Jiří 0 29 0 0 0 29 0 0 29 0 29
71 Kopecká Karla 0 29 0 0 0 29 0 0 29 0 29
72 Crla Tomáš 28 0 0 0 0 28 0 0 28 0 28
73 Pospíšil Tomáš 28 0 0 0 0 28 0 0 28 0 28
74 Iřík Arnošt 28 0 0 0 0 28 0 0 28 0 28
75 Orlíková Jolana 0 28 0 0 0 28 0 0 28 0 28
76 Hubinská Barbora 0 0 28 0 0 28 0 0 28 0 28
77 Černý Milan 0 0 0 28 0 28 0 0 28 0 28
78 Markulčeková Lubica 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28 28
79 Příkaský František 27 0 0 0 0 27 0 0 27 0 27
80 Bílý František 0 0 27 0 0 27 0 0 27 0 27
81 Veselý Ondřej 0 0 0 0 27 27 0 0 27 0 27
82 Pazdziora Martin 0 0 0 0 27 27 0 0 27 0 27
83 Kocián Alexandr 0 0 0 26 0 26 0 0 26 0 26
84 Hečko Václav 0 0 23 0 0 23 0 0 23 0 23
85 Stančíková Pavlína 0 0 22 0 0 22 0 0 22 0 22
86 Talanda Aleš 0 21 0 0 0 21 0 0 21 0 21
87 Marosz Jacek 0 0 0 0 15 15 0 0 15 0 15

HCP 26,1 - 36

Kategorie 26,1 - 36 Čeladná Šilheřovice Kravaře Ostravice Ropice 1. nejvyšší 2. nejvyšší 3.nejvyšší součet kvalifikace Čeladná finále celkem
1 Zažírej Peter 42 33 0 48 0 48 42 33 123 30 153
2 Štroch Filip 0 0 34 36 33 36 34 33 103 38 141
3 Šuhájek Michal 34 33 0 21 35 35 34 33 102 34 136
4 Horák Jaroslav 20 26 31 22 19 31 26 22 79 43 122
5 Andrisová Michaela 26 35 41 31 0 41 35 31 107 0 107
6 Nutil Karel 0 0 0 38 37 38 37 0 75 25 100
7 Lazar Jakub 43 32 0 0 0 43 32 0 75 24 99
8 Palmi David 0 0 31 0 0 31 0 0 31 36 67
9 Šrámek Martin 35 0 30 0 0 35 30 0 65 0 65
10 Klíma Roman 0 0 0 58 0 58 0 0 58 0 58
11 Malík Tomáš 0 35 0 0 0 35 0 0 35 21 56
12 Koštoval Petr 0 34 20 0 0 34 20 0 54 0 54
13 Máca Zdeněk 44 0 0 0 0 44 0 0 44 0 44
14 Kojdecký Viktor 0 44 0 0 0 44 0 0 44 0 44
15 Richter Petr 41 0 0 0 0 41 0 0 41 0 41
16 Přádka Jan 0 39 0 0 0 39 0 0 39 0 39
17 Mullerová Šárka 0 0 0 39 0 39 0 0 39 0 39
18 Červeň Jiří 0 38 0 0 0 38 0 0 38 0 38
19 Vávrová Rebeka 37 0 0 0 0 37 0 0 37 0 37
20 Šiřina Tomáš 0 0 37 0 0 37 0 0 37 0 37
21 Muroň Aleš 0 0 0 36 0 36 0 0 36 0 36
22 Turánek Josef 35 0 0 0 0 35 0 0 35 0 35
23 Belaniková Martina 0 0 34 0 0 34 0 0 34 0 34
24 Stodola Zdeněk 0 0 34 0 0 34 0 0 34 0 34
25 Novotný Lukáš 0 0 33 0 0 33 0 0 33 0 33
26 Hradec Pavel 0 0 0 33 0 33 0 0 33 0 33
27 Štorch Filip 0 0 0 0 33 33 0 0 33 0 33
28 Čížková Marie 0 0 32 0 0 32 0 0 32 0 32
29 Novotný Václav 0 0 32 0 0 32 0 0 32 0 32
30 Talandová Magdaléna 0 31 0 0 0 31 0 0 31 0 31
31 Kahoun Martin 0 0 31 0 0 31 0 0 31 0 31
32 Gebauerová Žaneta 30 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
33 Lhota Vojtěch 0 30 0 0 0 30 0 0 30 0 30
34 Šuhájková Denisa 0 30 0 0 0 30 0 0 30 0 30
35 Veselý Ondřej 0 0 30 0 0 30 0 0 30 0 30
36 Kuchař Martin 0 29 0 0 0 29 0 0 29 0 29
37 Šenkypl Petr 0 29 0 0 0 29 0 0 29 0 29
38 Pastva Richard 0 0 0 29 0 29 0 0 29 0 29
39 Pavelková Michaela 0 0 27 0 0 27 0 0 27 0 27
40 Mocek Lubomír 0 26 0 0 0 26 0 0 26 0 26
41 Gade Daniel 0 0 0 25 0 25 0 0 25 0 25
42 Klíšťová Marie 0 0 21 0 0 21 0 0 21 0 21
43 Kukliš Luboš 0 0 0 21 0 21 0 0 21 0 21
44 Čichoň Josef 0 19 0 0 0 19 0 0 19 0 19
45 Bravencová Miroslava 17 0 0 0 0 17 0 0 17 0 17
46 Ryška Věroslav 0 0 0 15 0 15 0 0 15 0 15
47 Kuklišová Pavlína 0 0 0 6 0 6 0 0 6 0 6
+420 777 557 372 Informace o turnaji.
Telefonická registrace hráčů.
0102030405