Průběžné výsledky TGO 2018

HCP 0-16

Kategorie 0 -16 Čeladná Šilheřovice Kravaře Čeladná Ostravice Ropice 1. nejnižší 2. nejnižší 3.nejnižší Kvalifikace Čeladná finále CELKEM
1 Taškov Georgi 72 70 74 100 100 100 70 72 74 216 100 316
2 Pavelec Petr 73 72 72 100 100 100 72 72 73 217 100 317
3 Matějný Jan 68 75 75 100 100 100 68 75 75 218 100 318
4 Gazdík Antonín 79 79 68 100 100 100 68 79 79 226 100 326
5 Málek Petr 76 71 81 100 100 100 71 76 81 228 100 328
6 Langr Marek 79 79 78 100 100 100 78 79 79 236 100 336
7 Gazdík Jan 74 76 100 100 100 100 74 76 100 250 100 350
8 Kostka Pavel 68 83 100 100 100 100 68 83 100 251 100 351
9 Palyza Lumír 82 70 100 100 100 100 70 82 100 252 100 352
10 Bugday Dogan 100 76 78 100 100 100 76 78 100 254 100 354
11 Bědroň Marek 84 100 71 100 100 100 71 84 100 255 100 355
12 Kostka Pavel ml. 100 70 87 100 100 100 70 87 100 257 100 357
13 Harazim Lubomír 79 100 78 100 100 100 78 79 100 257 100 357
14 Mikl Michal st. 84 100 73 100 100 100 73 84 100 257 100 357
15 Voznica Daniel 100 86 73 100 100 100 73 86 100 259 100 359
16 Hovanec Matúš 83 100 78 100 100 100 78 83 100 261 100 361
17 Plachký Luděk 87 100 82 100 100 100 82 87 100 269 100 369
18 Čellár Milan 100 100 69 100 100 100 69 100 100 269 100 369
19 Pivoda Roman 70 100 100 100 100 100 70 100 100 270 100 370
20 Valigura Martin 100 70 100 100 100 100 70 100 100 270 100 370
21 Vons Tomáš 71 100 100 100 100 100 71 100 100 271 100 371
22 Hradecký Zdeněk 72 100 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
23 Vrubel Libor 72 100 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
24 Nesládek Matěj 100 72 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
25 Kaloč Aleš 100 72 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
26 Matěj Vladimír 97 100 75 100 100 100 75 97 100 272 100 372
27 Borunský Adam 100 100 73 100 100 100 73 100 100 273 100 373
28 Glos Miroslav 100 100 73 100 100 100 73 100 100 273 100 373
29 Vlk Radek 74 100 100 100 100 100 74 100 100 274 100 374
30 Havrlant René 74 100 100 100 100 100 74 100 100 274 100 374
31 Glombica Jan 100 74 100 100 100 100 74 100 100 274 100 374
32 Mocek Jan 100 74 100 100 100 100 74 100 100 274 100 374
33 Glas Radovan 100 74 100 100 100 100 74 100 100 274 100 374
34 Šumník Radim 100 100 74 100 100 100 74 100 100 274 100 374
35 Nášel Richard 100 100 74 100 100 100 74 100 100 274 100 374
36 Sokol Petr 75 100 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
37 Ustyanovič Viktor 75 100 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
38 Klimek Petr 75 100 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
39 Čmiel René 75 100 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
40 Maniatis Christos 100 75 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
41 Malíková Tereza 100 75 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
42 Pater Martin 76 100 100 100 100 100 76 100 100 276 100 376
43 Mroček Petr 76 100 100 100 100 100 76 100 100 276 100 376
44 Manďák Dalibor 100 100 76 100 100 100 76 100 100 276 100 376
45 Bědroň Jiří 77 100 100 100 100 100 77 100 100 277 100 377
46 Klimek Pavel 77 100 100 100 100 100 77 100 100 277 100 377
47 Vlček Vladimír 100 77 100 100 100 100 77 100 100 277 100 377
48 Pavelková Ema 100 100 77 100 100 100 77 100 100 277 100 377
49 Dolník Božetěch 78 100 100 100 100 100 78 100 100 278 100 378
50 Šubert Lubomír 78 100 100 100 100 100 78 100 100 278 100 378
51 Širmer Jan 78 100 100 100 100 100 78 100 100 278 100 378
52 Laimar Jan 100 78 100 100 100 100 78 100 100 278 100 378
53 Rakowski Jan 100 78 100 100 100 100 78 100 100 278 100 378
54 Milata Tomáš 100 100 78 100 100 100 78 100 100 278 100 378
55 Bissell Andrew 100 100 78 100 100 100 78 100 100 278 100 378
56 Komínek Pavel 79 100 100 100 100 100 79 100 100 279 100 379
57 Hruška Petr 79 100 100 100 100 100 79 100 100 279 100 379
58 Šumník Martin 100 100 79 100 100 100 79 100 100 279 100 379
59 Baják Miroslav 80 100 100 100 100 100 80 100 100 280 100 380
60 Sysala Břetislav 100 80 100 100 100 100 80 100 100 280 100 380
61 Machourek Zdeněk 81 100 100 100 100 100 81 100 100 281 100 381
62 Klímek Pavel 100 100 81 100 100 100 81 100 100 281 100 381
63 Březina Petr 100 100 81 100 100 100 81 100 100 281 100 381
64 Krybus Bedřich 82 100 100 100 100 100 82 100 100 282 100 382
65 Orlík Roman 100 82 100 100 100 100 82 100 100 282 100 382
66 Blahuta Vladimír 83 100 100 100 100 100 83 100 100 283 100 383
67 Liasovský Ivan 100 83 100 100 100 100 83 100 100 283 100 383
68 Mušálek Jan 100 100 83 100 100 100 83 100 100 283 100 383
69 Pittermann Vojtěch 100 84 100 100 100 100 84 100 100 284 100 384
70 Kupková Lucie 86 100 100 100 100 100 86 100 100 286 100 386
71 Dvořáček Pavel 87 100 100 100 100 100 87 100 100 287 100 387
72 Šimek Jaroslav 100 100 87 100 100 100 87 100 100 287 100 387
73 Pechanec Václav 89 100 100 100 100 100 89 100 100 289 100 389
74 Jandík Jaroslav 89 100 100 100 100 100 89 100 100 289 100 389
75 Voráč Roman 89 100 100 100 100 100 89 100 100 289 100 389
76 Pitrman Ivo 89 100 100 100 100 100 89 100 100 289 100 389
77 Neuwirth Ivo 100 100 100 100 100 100 100 100 100 300 100 400

HCP 16,1 - 26

Kategorie 16,1 - 26 Čeladná Šilheřovice Kravaře Čeladná Ostravice Ropice 1. nejvyšší 2. nejvyšší 3.nejvyšší součet kvalifikace Čeladná finále celkem
1 HOLČÁK Petr 31 27 34 0 0 0 34 31 27 92 0 92
2 PAVELCOVÁ Věra 26 27 29 0 0 0 29 27 26 82 0 82
3 Krejčí Kamila 0 42 31 0 0 0 42 31 0 73 0 73
4 NIKODÝM Lukáš 36 32 0 0 0 0 36 32 0 68 0 68
5 Malínek Kamil 0 33 33 0 0 0 33 33 0 66 0 66
6 ŠRÁMEK Ivo 27 0 37 0 0 0 37 27 0 64 0 64
7 HONZEK Karel 31 0 31 0 0 0 31 31 0 62 0 62
8 BALNAR Miroslav 28 0 31 0 0 0 31 28 0 59 0 59
9 MARIÁNEK Michal 22 0 32 0 0 0 32 22 0 54 0 54
10 Elšík Daniel 46 0 0 0 0 0 46 0 0 46 0 46
11 CRLA Tomáš 0 44 0 0 0 0 44 0 0 44 0 44
12 Stančík Miroslav 0 0 43 0 0 0 43 0 0 43 0 43
13 Gogolka Jaromír 0 0 41 0 0 0 41 0 0 41 0 41
14 DEMEL Marek 40 0 0 0 0 0 40 0 0 40 0 40
15 Vávrová Michaela 0 40 0 0 0 0 40 0 0 40 0 40
16 Hoch Květoslav 0 38 0 0 0 0 38 0 0 38 0 38
17 Ježo Lubomír 0 38 0 0 0 0 38 0 0 38 0 38
18 SOKOL Robin 37 0 0 0 0 0 37 0 0 37 0 37
19 Bortl Tomáš 0 37 0 0 0 0 37 0 0 37 0 37
20 Terzl Václav 0 0 37 0 0 0 37 0 0 37 0 37
21 HRADIL Petr 36 0 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
22 JEŽO Lubomír 36 0 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
23 VELIKOVSKÝ Roman 36 0 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
24 ADAMEC Petr 36 0 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
25 BAKALÍK Kamil 36 0 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
26 MACHULA Pavel 36 0 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
27 Žmolík Dušan 0 0 36 0 0 0 36 0 0 36 0 36
28 KUČERA Jaroslav 35 0 0 0 0 0 35 0 0 35 0 35
29 FONIOK Tomáš 35 0 0 0 0 0 35 0 0 35 0 35
30 SOUKUP Pavel 35 0 0 0 0 0 35 0 0 35 0 35
31 Schneider Marek 0 0 35 0 0 0 35 0 0 35 0 35
32 NĚMEC Vlastimil 34 0 0 0 0 0 34 0 0 34 0 34
33 RIEDICH David 34 0 0 0 0 0 34 0 0 34 0 34
34 Nowak Mirek 0 34 0 0 0 0 34 0 0 34 0 34
35 Klíšť Petr 0 0 34 0 0 0 34 0 0 34 0 34
36 Šidák Vítězslav 0 0 34 0 0 0 34 0 0 34 0 34
37 Kostka Filip 0 33 0 0 0 0 33 0 0 33 0 33
38 Bodlák Adam 0 0 33 0 0 0 33 0 0 33 0 33
39 Harazimová Eva 0 0 32 0 0 0 32 0 0 32 0 32
40 Hahn Karel 0 0 32 0 0 0 32 0 0 32 0 32
41 Kuš Radim 0 0 32 0 0 0 32 0 0 32 0 32
42 Černý Josef 0 31 0 0 0 0 31 0 0 31 0 31
43 Cesar Ivo 0 31 0 0 0 0 31 0 0 31 0 31
44 Šidáková Pavla 0 0 31 0 0 0 31 0 0 31 0 31
45 Borek Adam 0 0 31 0 0 0 31 0 0 31 0 31
46 ČERMÁK Juraj 30 0 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
47 Pittermann Tomáš 0 30 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
48 Čech Jiří 0 30 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
49 Malík Ondřej 0 30 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
50 Pavelek Luděk 0 0 30 0 0 0 30 0 0 30 0 30
51 LANGER Drahoslav 29 0 0 0 0 0 29 0 0 29 0 29
52 Lalík Jiří 0 29 0 0 0 0 29 0 0 29 0 29
53 Kopecká Karla 0 29 0 0 0 0 29 0 0 29 0 29
54 CRLA Tomáš 28 0 0 0 0 0 28 0 0 28 0 28
55 PTAŠEK Petr 28 0 0 0 0 0 28 0 0 28 0 28
56 POSPÍŠIL Tomáš 28 0 0 0 0 0 28 0 0 28 0 28
57 IŘÍK Arnošt 28 0 0 0 0 0 28 0 0 28 0 28
58 Orlíková Jolana 0 28 0 0 0 0 28 0 0 28 0 28
59 KLÍŠŤ Josef 27 0 0 0 0 0 27 0 0 27 0 27
60 PŘÍKASKÝ František 27 0 0 0 0 0 27 0 0 27 0 27
61 Krejčí Tomáš 0 23 0 0 0 0 23 0 0 23 0 23
62 Talanda Aleš 0 21 0 0 0 0 21 0 0 21 0 21
63 POLAKOVIČ Jiří 20 0 0 0 0 0 20 0 0 20 0 20

HCP 26,1 - 36

Kategorie 26,1 - 36 Čeladná Šilheřovice Kravaře Čeladná Ostravice Ropice 1. nejvyšší 2. nejvyšší 3.nejvyšší součet kvalifikace Čeladná finále celkem
1 Andrisová Michaela 26 35 41 0 0 0 41 35 26 102 0 102
2 Horák Jaroslav 20 26 31 0 0 0 31 26 20 77 0 77
3 Lazar Jakub 43 32 0 0 0 0 43 32 0 75 0 75
4 Zažírej Peter 42 33 0 0 0 0 42 33 0 75 0 75
5 Šuhájek Michal 34 33 0 0 0 0 34 33 0 67 0 67
6 Šrámek Martin 35 0 30 0 0 0 35 30 0 65 0 65
7 Koštoval Petr 0 34 20 0 0 0 34 20 0 54 0 54
8 Máca Zdeněk 44 0 0 0 0 0 44 0 0 44 0 44
9 Kojdecký Viktor 0 44 0 0 0 0 44 0 0 44 0 44
10 Richter Petr 41 0 0 0 0 0 41 0 0 41 0 41
11 Přádka Jan 0 39 0 0 0 0 39 0 0 39 0 39
12 Červeň Jiří 0 38 0 0 0 0 38 0 0 38 0 38
13 Vávrová Rebeka 37 0 0 0 0 0 37 0 0 37 0 37
14 Šiřina Tomáš 0 0 37 0 0 0 37 0 0 37 0 37
15 Turánek Josef 35 0 0 0 0 0 35 0 0 35 0 35
16 Malík Tomáš 0 35 0 0 0 0 35 0 0 35 0 35
17 Štroch Filip 0 0 34 0 0 0 34 0 0 34 0 34
18 Belaniková Martina 0 0 34 0 0 0 34 0 0 34 0 34
19 Stodola Zdeněk 0 0 34 0 0 0 34 0 0 34 0 34
20 Novotný Lukáš 0 0 33 0 0 0 33 0 0 33 0 33
21 Čížková Marie 0 0 32 0 0 0 32 0 0 32 0 32
22 Novotný Václav 0 0 32 0 0 0 32 0 0 32 0 32
23 Talandová Magdaléna 0 31 0 0 0 0 31 0 0 31 0 31
24 Kahoun Martin 0 0 31 0 0 0 31 0 0 31 0 31
25 Palmi David 0 0 31 0 0 0 31 0 0 31 0 31
26 Gebauerová Žaneta 30 0 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
27 Lhota Vojtěch 0 30 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
28 Šuhájková Denisa 0 30 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
29 Veselý Ondřej 0 0 30 0 0 0 30 0 0 30 0 30
30 Kuchař Martin 0 29 0 0 0 0 29 0 0 29 0 29
31 Šenkypl Petr 0 29 0 0 0 0 29 0 0 29 0 29
32 Pavelková Michaela 0 0 27 0 0 0 27 0 0 27 0 27
33 Mocek Lubomír 0 26 0 0 0 0 26 0 0 26 0 26
34 Klíšťová Marie 0 0 21 0 0 0 21 0 0 21 0 21
35 Čichoň Josef 0 19 0 0 0 0 19 0 0 19 0 19
36 Bravencová Miroslava 17 0 0 0 0 0 17 0 0 17 0 17
+420 777 557 372 Informace o turnaji.
Telefonická registrace hráčů.
0102030405