Průběžné výsledky TGO 2019

 

 

  HCP 0-16 Kravaře Šilheřovice Ostravice Čeladná Ropice Olomouc 1.nejniž. 2.nejniž 3.nejniž. kvalifikace finále CELKEM
1 Franke Rolf 100 70 70 80 100 100 70 70 80 220 100 320
2 Vašíček Jiří 74 73 79 100 100 100 73 74 79 226 100 326
3 Pavelec Petr 100 86 76 78 100 100 76 78 86 240 100 340
4 Cagaš Pavel 100 80 79 84 100 100 79 80 84 243 100 343
5 Andrýsek Pavel 89 80 77 100 100 100 77 80 89 246 100 346
6 Foniok Tomáš 100 79 81 88 100 100 79 81 88 248 100 348
7 Kostka Pavel ml. 100 87 75 88 100 100 75 87 88 250 100 350
8 Bugday Dogan 73 100 79 100 100 100 73 79 100 252 100 352
9 Gazdík Antonín 100 100 77 77 100 100 77 77 100 254 100 354
10 Šumník Radim 70 100 85 100 100 100 70 85 100 255 100 355
11 Polakovič Jiří 100 100 73 82 100 100 73 82 100 255 100 355
12 Vlk Radek 100 100 82 78 100 100 78 82 100 260 100 360
13 Rakowski Jan 100 66 100 100 100 100 66 100 100 266 100 366
14 Širmer Jan 88 80 100 100 100 100 80 88 100 268 100 368
15 Fulier Ivan 100 100 100 69 100 100 69 100 100 269 100 369
16 Kučatý Adam 100 70 100 100 100 100 70 100 100 270 100 370
17 Novotný Roman 100 100 100 70 100 100 70 100 100 270 100 370
18 Štursa Petr 100 100 100 70 100 100 70 100 100 270 100 370
19 Nášel Richard 71 100 100 100 100 100 71 100 100 271 100 371
20 Ivan Libor 71 100 100 100 100 100 71 100 100 271 100 371
21 Kostka Pavel 89 100 82 100 100 100 82 89 100 271 100 371
22 Opluštil Hynek 100 100 71 100 100 100 71 100 100 271 100 371
23 Kollár Pavel 72 100 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
24 Kostka Martin 72 100 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
25 Pater Martin 72 100 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
26 Haladej Jiří 100 72 100 100 100 100 72 100 100 272 100 372
27 Dolník Božetěch 73 100 100 100 100 100 73 100 100 273 100 373
28 Matějný Jan 100 73 100 100 100 100 73 100 100 273 100 373
29 Sukup Petr 100 100 100 73 100 100 73 100 100 273 100 373
30 Partl Roman 100 100 100 73 100 100 73 100 100 273 100 373
31 Krupa Aleš 74 100 100 100 100 100 74 100 100 274 100 374
32 Harazim Lubomír 74 100 100 100 100 100 74 100 100 274 100 374
29 Bodinger Martin 100 74 100 100 100 100 74 100 100 274 100 374
30 Ščerba Miroslav 86 100 88 100 100 100 86 88 100 274 100 374
31 Fitzgerald Jason 100 100 100 74 100 100 74 100 100 274 100 374
32 Kupková Lucie 75 100 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
33 Borunský Adam 75 100 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
34 Plucar Luboš 100 75 100 100 100 100 75 100 100 275 100 375
35 Korbel Petr 100 100 75 100 100 100 75 100 100 275 100 375
37 Klement Jiří 100 100 100 75 100 100 75 100 100 275 100 375
38 Mušálek Jan 100 100 100 75 100 100 75 100 100 275 100 375
39 Plachký Luděk 76 100 100 100 100 100 76 100 100 276 100 376
40 Kaloč Aleš 100 76 100 100 100 100 76 100 100 276 100 376
41 Tvrdý Jindřich 100 76 100 100 100 100 76 100 100 276 100 376
42 Pivoda Roman 100 100 76 100 100 100 76 100 100 276 100 376
43 Kučera Jaroslav 100 100 100 76 100 100 76 100 100 276 100 376
44 Fiala Aleš 77 100 100 100 100 100 77 100 100 277 100 377
45 Mikulík Radim 100 100 100 77 100 100 77 100 100 277 100 377
46 Basel Radovan 100 100 100 77 100 100 77 100 100 277 100 377
47 Šťastný Petr 78 100 100 100 100 100 78 100 100 278 100 378
48 Manďák Dalibor 78 100 100 100 100 100 78 100 100 278 100 378
49 Delong Miroslav 100 78 100 100 100 100 78 100 100 278 100 378
50 Vidlář Miloš 100 100 78 100 100 100 78 100 100 278 100 378
51 Lacko Pavel 100 100 100 78 100 100 78 100 100 278 100 378
52 Taškov Georgi 79 100 100 100 100 100 79 100 100 279 100 379
53 Čech Václav 79 100 100 100 100 100 79 100 100 279 100 379
54 Rodovský Roman 79 100 100 100 100 100 79 100 100 279 100 379
55 Bodinger Tadeáš 100 79 100 100 100 100 79 100 100 279 100 379
56 Kopcová Martina 100 79 100 100 100 100 79 100 100 279 100 379
57 Kopec Jiří 100 79 100 100 100 100 79 100 100 279 100 379
58 Langr Marek 100 100 79 100 100 100 79 100 100 279 100 379
59 Mroček Petr 80 100 100 100 100 100 80 100 100 280 100 380
60 Voznica Daniel 100 80 100 100 100 100 80 100 100 280 100 380
61 Prause Tomáš 100 100 100 80 100 100 80 100 100 280 100 380
62 PFÜLLER Niclas 100 100 100 80 100 100 80 100 100 280 100 380
63 Žmolík Dušan 81 100 100 100 100 100 81 100 100 281 100 381
64 Veselovský - YGC Vladimír 100 100 81 100 100 100 81 100 100 281 100 381
65 Děcký Radim 100 100 81 100 100 100 81 100 100 281 100 381
66 Boroš Ivan 100 100 100 81 100 100 81 100 100 281 100 381
67 Krištof Milan 100 100 83 100 100 100 83 100 100 283 100 383
68 Ehrenberger Pavel 100 100 100 83 100 100 83 100 100 283 100 383
69 Osička Stanislav 100 100 84 100 100 100 84 100 100 284 100 384
70 Borek Adam 100 100 84 100 100 100 84 100 100 284 100 384
71 Klíšť Petr 100 100 84 100 100 100 84 100 100 284 100 384
72 Balga Miloš 100 100 84 100 100 100 84 100 100 284 100 384
73 Kuchár Štefan 100 100 100 84 100 100 84 100 100 284 100 384
74 Machula Pavel 85 100 100 100 100 100 85 100 100 285 100 385
75 Bůšek Bronislav 100 100 100 85 100 100 85 100 100 285 100 385
76 Machů Pavel 100 100 88 100 100 100 88 100 100 288 100 388
77 Matěj Vladimír 90 100 100 100 100 100 90 100 100 290 100 390
78 Herynk František 100 100 100 114 100 100 100 100 100 300 100 400

 

 

  HCP 16,1-26 Kravaře Šilheřovice Ostravice Čeladná Ropice Olomouc 1.nejniž. 2.nejniž 3.nejniž. kvalifikace finále CELKEM
1 Balnar Miroslav 31 35 35 0 0 0 35 35 31 101 0 101
2 Nutil Karel 31 42 22 0 0 0 42 31 22 95 0 95
3 Holčák Petr 25 38 32 23 0 0 38 32 25 95 0 95
4 Crla Tomáš 22 38 0 31 0 0 38 31 22 91 0 91
5 Bortl Tomáš 32 36 0 0 0 0 36 32 0 68 0 68
6 Nikodým Lukáš 29 0 0 35 0 0 35 29 0 64 0 64
7 Pavelcová Věra 0 32 0 29 0 0 32 29 0 61 0 61
8 Šrámek Ivo 0 30 31 0 0 0 31 30 0 61 0 61
9 Havrlant René 0 0 33 28 0 0 33 28 0 61 0 61
10 Vondrák Michal 37 0 17 0 0 0 37 17 0 54 0 54
11 Kucharová Emilia 0 0 0 40 0 0 40 0 0 40 0 40
12 Císař Vratislav 0 39 0 0 0 0 39 0 0 39 0 39
13 Bojko Jiří 0 38 0 0 0 0 38 0 0 38 0 38
14 Suchánek Pavel 0 0 0 38 0 0 38 0 0 38 0 38
15 Bojková Sylva 0 37 0 0 0 0 37 0 0 37 0 37
16 Honzek Karel 36 0 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
17 Terzl Václav 0 35 0 0 0 0 35 0 0 35 0 35
18 Kellner Lukáš 0 35 0 0 0 0 35 0 0 35 0 35
19 Šrámek Martin 0 34 0 0 0 0 34 0 0 34 0 34
20 Dráber Radovan 0 0 34 0 0 0 34 0 0 34 0 34
21 Psota Milan 0 33 0 0 0 0 33 0 0 33 0 33
22 Slíva Přemysl 0 0 0 33 0 0 33 0 0 33 0 33
23 Šidáková Pavla 0 0 0 33 0 0 33 0 0 33 0 33
24 Holický Tomáš 0 32 0 0 0 0 32 0 0 32 0 32
25 Průdek Ivo 0 0 32 0 0 0 32 0 0 32 0 32
26 Volf Rudolf 0 0 0 32 0 0 32 0 0 32 0 32
27 Slezáčková Hana 0 0 0 32 0 0 32 0 0 32 0 32
28 Šidák Vítězslav 0 0 0 32 0 0 32 0 0 32 0 32
29 Hahn Karel 31 0 0 0 0 0 31 0 0 31 0 31
30 Kopcová Jana 0 31 0 0 0 0 31 0 0 31 0 31
31 Kostka Karel 0 0 31 0 0 0 31 0 0 31 0 31
32 Cimmer Simona 0 0 0 31 0 0 31 0 0 31 0 31
33 Stibor David 30 0 0 0 0 0 30 0 0 30 0 30
34 Kadlček Radim 0 0 0 30 0 0 30 0 0 30 0 30
35 Čapčuch Pavel 0 0 0 30 0 0 30 0 0 30 0 30
36 Pavelek Luděk 29 0 0 0 0 0 29 0 0 29 0 29
37 Klíšť Josef  0 29 0 0 0 0 29 0 0 29 0 29
38 Bača Leo 0 0 0 29 0 0 29 0 0 29 0 29
39 Lošák Petr 0 0 0 29 0 0 29 0 0 29 0 29
40 Havrlentová Lucia 0 0 28 0 0 0 28 0 0 28 0 28
41 Němec Vlastimil 27 0 0 0 0 0 27 0 0 27 0 27
42 Černý Milan 0 27 0 0 0 0 27 0 0 27 0 27
43 Balhar Dalibor 0 0 0 27 0 0 27 0 0 27 0 27
44 Palmi David 0 0 0 27 0 0 27 0 0 27 0 27
45 Pastva Richard 0 26 0 0 0 0 26 0 0 26 0 26
46 Přibyl Ivo 0 26 0 0 0 0 26 0 0 26 0 26
47 Zvettler Zdeněk 0 0 0 26 0 0 26 0 0 26 0 26
48 Pavelková Michaela 25 0 0 0 0 0 25 0 0 25 0 25
49 Grega Libor 0 0 25 0 0 0 25 0 0 25 0 25
50 Smrček Petr 0 24 0 0 0 0 24 0 0 24 0 24
51 Ševčík David 0 0 0 20 0 0 20 0 0 20 0 20
52 Lalík Jiří 0 0 0 17 0 0 17 0 0 17 0 17
53 Kostka Filip 0 0 11 0 0 0 11 0 0 11 0 11

 

 

  HCP 26,1-36(54) Kravaře Šilheřovice Ostravice Čeladná Ropice Olomouc 1.nejniž. 2.nejniž 3.nejniž. kvalifikace finále CELKEM
1 Zažírej Peter 0 40 0 36 0 0 40 36 0 76 0 76
2 Andrisová Michaela 0 0 36 40 0 0 40 36 0 76 0 76
3
Šuhájek Michal
31 41 0 0 0 0 41 31 0 72 0 72
4 Horák Jaroslav 0 0 34 28 0 0 34 28 0 62 0 62
5
Novotný Michael
0 0 0 45 0 0 45 0 0 45 0 45
6 Novotný Václav 0 41 0 0 0 0 41 0 0 41 0 41
7
Vilč Lukáš
0 0 40 0 0 0 40 0 0 40 0 40
8 Červeň Jiří 0 36 0 0 0 0 36 0 0 36 0 36
9 Burkotová Jolanta 0 0 0 36 0 0 36 0 0 36 0 36
10 Michalík Martin 0 0 0 35 0 0 35 0 0 35 0 35
11 Koštoval Petr 0 0 0 34 0 0 34 0 0 34 0 34
12
Tinka Peter
0 0 32 0 0 0 32 0 0 32 0 32
13 Chudoba Igor 31 0 0 0 0 0 31 0 0 31 0 31
14 Juras Petr 0 31 0 0 0 0 31 0 0 31 0 31
15 Kornuta Fryderyk 0 0 0 31 0 0 31 0 0 31 0 31
16 Tvarůžková Jana 0 29 0 0 0 0 29 0 0 29 0 29
17 Vojtěšková Adéla 0 0 0 29 0 0 29 0 0 29 0 29
18 Weczerek Petr 0 0 0 28 0 0 28 0 0 28 0 28
19
Kukliš Luboš
0 0 0 27 0 0 27 0 0 27 0 27
20 Jašurek Mirko 0 0 25 0 0 0 25 0 0 25 0 25
21 Přádka Jan 0 23 0 0 0 0 23 0 0 23 0 23
22 Kuklišová Pavlína 0 0 0 17 0 0 17 0 0 17 0 17
+420 777 557 372 Informace o turnaji.
Telefonická registrace hráčů.
0102030405